Studio urody na Twoim osiedlu

Kobiety, wyobrażacie sobie osiedle mieszkalne, które dysponuje swoim studiem urody? Pewnie myślicie: takie rzeczy możliwe tylko w snach. Otóż nie, jest to jak najbardziej możliwe! Co więcej, właśnie takie studio ma swoje miejsce na osiedlu Horyzont. Bo która z nas nie lubi się trochę rozpieścić?

Zadbaj o ciało i umysł


Z pewnością każdy z nas zna ten stan bezsilnego zmęczenia, który jest powodem braku energii, kreatywności i motywacji do działania, a gdy ten stan pojawia się w naszym życiu regularnie, może nawet być powodem depresji. Nie pozwól sobie wpaść w te błędne koło i zadbaj o swój stan fizyczny, jednocześnie polepszając ten psychiczny. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Otóż po długim dniu w pracy, nie musisz kombinować jak sama zorganizować sobie czas relaksu lub dokąd pojechać, aby umożliwić sobie chwilę spokoju. Od teraz możesz nawet nie zdejmować kapci wychodząc z domu do studia urody, który znajduje się właśnie na Twoim osiedlu. Tuż pod nosem! W tym momencie kończą się wymówki, prawda? Zasługujesz na chwilę dla siebie.

Co oferuje studio urody?W ofercie studia znajdziesz między innymi różnego rodzaju masaże relaksacyjne. Taki masaż niesie ze sobą dużo więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać. Mianowicie, niezwykle dobrze wpływa na nasz układ naczyniowy. Poprzez głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie, wywołujemy rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększamy przepływ krwi przez mięśnie dostarczając im substancji odżywczych. Co więcej, dotyk w postaci masażu relaksacyjnego wzmacnia również nasze codzienne psychiczne samopoczucie.

Studio urody proponuje również nieinwazyjne zabiegi polepszenia wyglądu w postaci liftingu twarzy, polegającego na podniesieniu i naciągnięciu zwiotczałej skóry twarzy. Dzięki temu osiągamy widoczny efekt wygładzenia zmarszczek, większego napięcia skóry, podniesienia owalu twarzy, uwydatnienia wyrazistych konturów twarzy, zwiększonej elastyczności skóry, pozbycia się nieatrakcyjnych fałd skóry. To wszystko przekłada się na młodszy, zdrowszy wygląd, a więc też bardziej pozytywną samoocenę oraz pewność siebie.

Relaksacyjny masaż

Góra strony